Kalite Politikamız

‘’Kalite Yönetim Sistemi ‘’ şartlarına uygun kaliteli ürün ve hizmet sunmak, tüm çalışanlarımızla birlikte benimsediğimiz sürekli öğrenme ve iyileştirme anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamak,

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaçla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile kalite hedeflerimiz ve politikalarımız, etkin ve sürekli olarak izlenir ve periyodik toplantılarda gözden geçirilir.

MATRİKS yönetimi, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludur. Bu doğrultuda MATRİKS çalışanlarından da Kalite Yönetim Sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir. Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.