İş Ortaklarımız
detectomat

Almanya'nın önde gelen güvenlik sağlayıcılarından biri olan Detectomat firmasının Türkiyedeki tek ithalatçısı ve Yetkilisi olan Matriks, Detectomat ın Alman Mühendisliği ve teknolojisi ile geliştirdiği yangından korunma ve Algılama alanında yüksek kaliteli ürünlerini projelendiriyor ve  ülke içinde ve dışında başarı ile uyguluyor.

https://www.detectomat.com


DETNOV

Yangından korunma alanında sunduğu ürünlerle Avrupada ve ülkemizde ciddi pazar payına sahip olan İspanya nın konusunda en büyük üreticisi olan Detnov ile grup Şirketlerimizden General Teknoloji ile çözümler üretip,sunuyoruz.

https://www.detnov.com


AP SENSING

Fiber optik ölçüm liderliğine sahip  AP Sensing Firması ile işbirlikteliğimiz ile  optik algılama (Sıcaklık Algılama,  Akustik Algılama, Titreşim Algılama) çözümlerini projelerimizde sunuyor ve uyguluyoruz

https://www.apsensing.com


Xtralis

Duman,Yangın ve Gaz algıyıcıları konusunda uzman olan Xtrails ürünlerini projelendirip ve uygulayarak kullanıcılara iş sürekliliklerini,altyapılarını ve en önemliside hayatlarını tehlikeye sokmadan önce uyararak önleyici çözümler sunuyoruz.

https://www.xtralis.com


Honeywell

Honeywell Acil Anons Sİstemleri ,Kartlı Geçiş Sistemleri ve  IP CCTV ürünleri ile Kullanıcılara kusursuz kullanım ve çözümler sunuyoruz

https://www.honeywell.com


Schneider

Schneider in Enerji İzleme,Aydınlatma ve Bina Otomasyon Ürünlerini projelerimizde kullanıyor ve kullanıcılara güvenli, konforlu, kolay yönetilebilir, enerji tasarrufu sağlayan, büyütülebilir esnek mimarili, entegre sistemler ve ekonomik çözümler tasarlayıp ve sunuyoruz.

https://schneider.com


Pelco

Pelco Kamera, kayıt platformları, yazılımları ve bu sistemlere ait hizmetler dahil olmak üzere Video Güvenlik Sistemlerinin uçtan uca tasarım, geliştirme ve üretiminde dünya lideridir. VideoXpert video yönetim platformundan, IP kamera grubu ve aksesuarlarına kadar, Pelco dünyayı daha güvenli bir yer kılan çok çeşitli yüksek kaliteli IP video ürünlerini ve sistemlerini projelendirip,uyguluyoruz.

https://www.pelco.com


Hikvision

MATRİKS , Güçlü Arge yapısı sayesinde zengin ürün portföyüne sahip olan Hikvision firmasının ürünlerini kullanarak sektöre ve uygulamaya yönelik olarak geliştirdiği özel çözümleri ile sektördeki diğer üreticiler karşısında avantaj sağlamaktadır.

https://www.hikvision.com


Prosense

Türkiye’nin uluslararası standartlara sahip ilk infrared, pelistör ve elektrokimyasal sensörlü gaz dedektörleri üreticisi Prosense ile Gaz algılama Sistemleri ile ilgili projelerde proje geliştirip uygulamasını yapıyoruz.

https://www.prosense.com.tr