Hikvision Kartlı Geçiş
Hikvision Kartlı Geçiş

Erişim kontrol sistemleri, hassas alanlarda kritik bir rol oynarken, belirlenen zamanlarda yalnızca doğru kişilerin giriş yapmasına izin verir. En basit kart okuyucudan günümüzde yaygın olarak kullanılan parmak izi terminallerine ve algoritma özellikli yüz tanıma terminaline kadar çeşitli bütçelere ve ihtiyaçlara hitap eden birçok çözüm mevcuttur. Kontrol panelleri, kart okuyucular, turnikeler ve kapı kilitleri gibi Hikvision tarafından sunulan birçok cihaz size eksiksiz ve güvenli bir erişim kontrol sistemi sağlar.

Müşteri gereksinimleri daha karmaşık hale geldikçe, tek bir çözüm artık her ihtiyacı karşılayamaz. Bu nedenle, erişim kontrol sistemlerimizi kimlik kartları, parmak izleri, parolalar, yüz görüntüleri ve QR kodlar gibi çeşitli kimlik doğrulama yöntemleriyle birleştirebilirsiniz.

Hikvision donanımları, temel işlevlerin yanı sıra mükerrer geçişi engelleme (anti-passback), birleşik kimlik doğrulama, interlock ve daha fazlasıyla gelişmiş erişim yönetimine de olanak tanır. Profesyonel yönetim yazılımı cihaz kaydı, yönetim ve personel kaydı işlemlerini çok daha kolay hale getirir.

HikvisionKartliGecis01

Yüz Tanıma Terminalleri

Zorlu Aydınlatma koşullarında bile hızlı ve güvenilir kimlik doğrulması için Hikvision gerekli teknolojiye sahiptir. Hikvision derin öğrenme gücüne sahip yüz tanıma terminalleri, erişim kontrolünde yeni bir standart oluşturur. 

HikvisionKartliGecis01

Hikvision'ın eksiksiz erişim kontrolü ürün serisinde kontrol panelleri, kapı kilitleri, kimlik kartları ve okuyucular gibi birçok ürün bulunur. Bu ürünler sektördeki en yüksek üretim kalitesine sahiptir ve standart Wiegand protokolü ile kapsamlı bir uyumluluk sunarken mevcut ürün, sistem ve yazılımlarınıza kolayca entegre olur. 

Bir dizi giriş ve çıkış, otomatik alarmlar için güçlü bir bağlantı sağlayarak güvenlik personelini olaylar konusunda hızlı ve verimli bir şekilde uyarır. Hikvision'ın erişim sistemleri, gelişmiş kontrol özellikleri ile birlikte günümüzün uygulama ve kurulum senaryolarının çoğunda beklentilerin üstüne çıkar.

HikvisionKartliGecis
HikvisionKartliGecis

 

Hikvision Kartlı Geçiş Referanslarımızdan Bazıları
BİLGİ TALEP FORMU