Honeywell Kartlı Geçiş Sistemi
Honeywell Kartlı Geçiş Sistemi

Honeywell Access, erişim kontrolü, güvenlik yönetimi ve otomasyon sistemleri alanında liderdir. Honeywell Access'in Giriş Kontrol endüstrisine girişi, N-1000 kontrol panelinin tanıtımıyla 1982'de başladı.

Ürün yelpazemiz, tek kapı erişim kontrolünden, dünya çapında konumlarda binlerce kapı ve alarm izleme noktasını yönetebilen entegre sistemlere kadar uzanmaktadır.

Honeywell Access, sürekli olarak en gelişmiş teknolojiyi geliştirmeyi ve müşterilerimize erişim kontrol ihtiyaçları için toplam sistem çözümleri sunmayı taahhüt eder. Müşterilerimize satış ve servis desteği sunmak için yetenekli, özverili kişileri işe aldık.

Erişim kontrolünde lider olan Honeywell Access'in yenilikçi, esnek ürün serisi, müşterilerimizin dünya çapındaki taleplerini karşılar ve aşar.

Honeywell, tam erişim kontrol çözümleri sunarak erişim kontrol piyasasının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmak üzere tasarlanan Access ürünleri, en basitinden en zorludan en gelişmiş güvenlik çözümlerine ulaşmak için gereken teknolojiyi müşterilerine sunar. Ürün yelpazesi erişim kontrol yazılımı, web tabanlı erişim kontrolü, yönetilen erişim kontrolü, kontrol panelleri ve donanım, Ziyaretçi Yönetimi içerir Sistemler (VMS), okuyucular ve kimlik bilgileri. Honeywell, yeni yazılım ve donanım ürünleri ile hızı belirlemeye devam ediyor.

 

Honeywell Kartlı Geçiş Sistemi Referanslarımızdan Bazıları
BİLGİ TALEP FORMU