Schneider Electric Enerji İzleme
Schneider Electric Enerji İzleme

SmartStruxure Çözümü

Gerçek sadelik. Gerçek zeka. Gerçek performans.

Entegre Bina Yönetim 

Artık, enerji tüketiminizi optimize edebilir, üretken ve sağlıklı bir ortam için bakım yaparken bir yandan da yaşlanan tesisinizi modernleştirebilirsiniz. Bütün bunları yaparken, bina yönetim sisteminize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz...
Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm

SmartStruxure çözümü, “Ölçemediğinizi kontrol de edemezsiniz” mottosuyla yola çıkarak size; binanızın yaşamsal döngüsünü görüntüleme, ölçme ve optimize etme olanağı sunar. Bu süreçleri izlediğinizde ciddi bir tasarruf da ettiğinizi görürsünüz. StruxureWare Building Operation™ yazılımı ile desteklenen SmartStruxure çözümü; enerji, aydınlatma, yangın güvenliği ve HVAC verilerinin toplanmasını ve analizini kolaylaştırır.

Gerçek sadelik

Binanızdaki birçok farklı fonksiyonun yönetimi karmaşık görünüyor olabilir. SmartStruxure çözümü ne zaman, nerede ve nasıl istiyorsanız; doğru bilgiyi o şekilde sağlayarak, işinizi sadeleştirmenize yardımcı olur.
> Kişiselleştirilmiş kullanıcı ara birimi,
> Her zaman, her yerden erişim,
> Basitleştirilmiş günlük operasyonlar.

Gerçek zeka

SmartStruxure çözümü, bugünkü ihtiyaçlarınızı gidermek ve yarının sorunlarını çözmeniz için akıllıbir yatırımdır. Size, bina altyapınızın önemli bir öğesi olarak, yatırımınıza tek bir tıkla ulaşma imkanı sunuyoruz.
> Açık protokoller üzerinde ölçeklenebilir bir sistem,
> Entegre projenizin temel bileşeni,
> IT dostu ve güvenli.

Gerçek performans

SmartStruxure çözümü, binanızın performansını optimize ederek size, efektif bir yatırım sağlıyor ve enerji maliyetlerinizi %30 oranında azaltıyor.
> Optimize edilmiş bina performansı,
> Artırılılmış tesis konforu ve değeri,
> İşlenebilir zeka.
Schneider Electric TM SmartStruxure çözümü ile enerji maliyetlerinizde %30’a kadar tasarruf.

Kullanıcı dostu sistem

Çalışma alanınızı kişiselleştirebilirsiniz

Çekici ve modern arayüzü, bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenebilir. Yapılan ayarlara kullanıcıların sisteme nereden giriş yaptığına bakılmazsızın ulaşılabilir. Kullanıcıların erişebileceği grafik ve alarm gibi bilgiler, görev tanımına göre veya ilave güvenlik ve izlenebilirlik seçenekleriyle yönetilebilir.

Her zaman ve her yerden bilgilerinize erişebilirsiniz

SmartStruxure çözümü, sorunsuz çalışan kullanıcı arayüzleri ile, bina bilgilerinize standart bir web tarayıcısından 7/24 ulaşabilmenize imkan sağlar. Güçlü mobil uygulamalarımız sayesinde, basitleştirilmiş arayüzleri kullanarak, tesisiniz çalışırken bile bilgilerinize erişebilir ve onları yönetebilirsiniz.

İşlemlerinizi günden güne kolaylaştırabilirsiniz

Sürükle-bırak fonksiyonu; tek tıkla raporlama, etkileşimli grafikler, ajanda, kolay kullanımlı alarmlar ve bu gibi kullanıcı dostu özellikler, bina optimizasyonuna odaklanmanızı sağlar.

Dünyamız için iyi, bütçeniz için mükemmel

Binanızın performansını optimize edin

Tesisinizin kurulum, işletme ve bakım aşamalarındaki kayda değer tüm tasarruflarını gerçekleştirebilirsiniz. Daha ileri derecedeki tasarrufları ise bina analizi ve optimizasyonu gibi gelişmiş hizmetleri de sisteminize ekleyerek sağlayabilirsiniz.

Bakım, tesisinizin konforunu artırır ve değerini yükseltir

SmartStruxure çözümü, çalışanlarınızı cezbedecek ve onları elde tutacak sağlıklı ve sürdürülebilir bir ortam yaratır, yasal düzenlemelerle gerekli kılınan verimlilik ilkelerini ve vergi bazlı teşvikleri için gerekli nitelikleri karşılayabileceğinizin garantisini verir.

Verileriniz kararlarınızı belirlesin

Pakete dahil olmayan raporlama ve eğilim belirleme araçları yüksek veri yönetim maliyetlerinizi ciddi miktarda azaltır. Gösterge paneli, yatırımınızın verimliliğini görselleştirir ve çalışanlarınızla bağ kurmanızı sağlar.
Schneider Electric Enerji İzleme

Vizyonumuz

Schneider Electric olarak vizyonumuz: Daha az kaynak kullanarak, daha çoğunu başardığımız bir dünya. Binalar, diğer sektörlerden daha fazla elektrik ve yakıt tüketmeye başladığından beri, hem müşterilerimizin parasını ve zamanını korumak, hem de enerji tüketimini ve gaz emisyonlarını düşürmek adına hayati bir rol oynuyoruz

A’dan Z’ye görüntüleme 

Schneider Electric’in StruxureWare yazılım uygulamaları, bir işletmenin enerji ve kaynak kullanımını görüntülemek için eşsiz bir platformdur. StruxureWare yazılımı, maksimum verimliliğe ulaşılması için hazırlanmış güçlü yazılım uygulamalarını üç ayrı seviyede sunar.
> Yatırım seviyesinde: Üst düzey yöneticiler, finansal, düzenleyici ve iş hedeflerine uyan senaryoları seçerek ve değerlendirerek sürdürülebilirlik strajelerini etkin bir şekilde belirleyebilirler.
> Operasyon seviyesinde: Fonksiyonel yöneticiler, kurumsal yelpazede veya belirli alanlarda; operasyonları, enerjiyi ve varlıkları analiz ederek optimizasyon sağlayabilirler.
> Kontrol seviyesinde: Kullanıcılar, tesis içerisinden veya uzaktan erişimle süreç performansını denetleyebilir, iş sürekliliğinin sağlandığından emin olabilir ve gerçek zamanlı enerji tüketimini izleyebilirler.
StruxureWare yazılımı kullanıcıların, üretimden son sürece kadar işlenen verileri doğru ve uygun bir şekilde ölçmesine ve yönetmesine olanak sağlar. Şirketler bu sayede, kurumsal kaynaklarını koruyabilir, performansını optimize edebilir, proaktif ve etkin bir şekilde sürdürülebilirlik stratejilerini yönetebilirler.

EcoStruxure mimarisi ile enerji veriminiz sınıf atlasın

EcoStruxure mimarisi, Schneider Electric’in akıllı enerji yönetim sistemleri oluşturmak için yarattığı bir yapıdır. SmartStruxure çözümü, EcoStruxure mimarisinin bina yönetimi bünyesindeki uzmanlığını temsil eder. EcoStruxure mimarisi; güç, veri merkezi, makineler ve işlemleri, bina yönetimi ve fiziksel güvenlik olmak üzere beş uzmanlık alanını, önemli sermaye ve işletme giderleri tasarrufları sağlayan açık ve esnek bir mimari ile birleştirir.

+170 yıldır enerji gelişiminde

Enerji yönetiminde global bir uzman olarak, Schneider Electric; enerji ve iş sektöründeki 170 yıllık deneyimiyle, müşterilerine diğer şirketlerin sunamadığı beş farklı avantaj sunuyor;
> Schneider Electric globaldir. 100’den fazla ülkede, doğrudan ya da partnerleri aracılığıyla çelişkisiz, istikrarlı çözümler sunar ve müşterilerinin markalarına, ülkelerinde ve dünya çapında değer katar.
> Schneider Electric yenilikçidir. Schneider Electric, gelecekte karşılaşılacak zorluklarla başa çıkabilmek için, zeka, verimlilik ve bağlanabilirliği destekleyen “büyük data” yönetimini sürebilecek yeni teknolojiler ve hizmetler geliştirmeye odaklanmıştır.
> Schneider Electric bir çözüm sağlayıcısıdır. Sınıfının en iyi teknoloji tabanı ile, EcoStruxure mimarisi ve  truxureWare yazılım uygulamalarına entegre donanım ve yazılımlar için bağdaşabilirlik ve iletişimi desteklemektedir.
> Schneider Electric yeşildir. Schneider Electric, gerek şirketlerin yapmış olduğu CO2 salınımıyla, gerekse ürettiği  ürünler ve çözümlerle olsun, kendini çevreye minimum zararlı etkide bulunmaya adamıştır.
> Schneider Electric güvenilirdir. Schneider Electric; ürünlerinin, hizmetlerinin ve çözümlerinin kalitesi; satış,  pazarlama, tedarik zinciri ve müşteri hizmetleri birimleriyle birleştiğinde, müşterilerine  kalite” ile çalışmanın güven duygusunu vermektedir.
Schneider Electric Enerji İzleme

 

Schneider Electric Enerji İzleme Referanslarımızdan Bazıları
BİLGİ TALEP FORMU