Geçiş Kontrol ve Güvenlik
Geçiş Kontrol ve Güvenlik

BİNA GÜVENLİK

Geçiş kontrol sistemleri, binalarda giriş ve çıkışların denetimli ve izlenebilir olarak yapılması, kilit altında tutulması gereken yerler için anahtar kullanımının azaltılması, kamera sistemleri ve diğer güvenlik sistemleri ile entegre edilerek bina güvenlik yönetiminin üst düzeyde sağlanması için kullanılırlar.

Geçiş kontrol sistemlerinde gerek personel  gerekse ziyaretçilerin veri tabanlarının tutulması,ve ilgili güvenlik senaryolarının uygulanmasını sağlayan güvenlik yönetim yazılımları kullanılmaktadır.

Firma olarak, müşteri ihtiyaç ve taleplerini bütünüyle karşılayan, kolay yönetilebilir, büyütülebilir, IP tabanlı, entegre güvenlik sistemleri tasarlıyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

ÇEVRE GÜVENLİK

Çevre güvenlik sistemlerinde sınırlarınız içerisine girmeye çalışan canlı/cansız tüm nesnelerden haberdar olup ve monitörden izleyebiliyorsunuz. Kendi fiziki alanınızı güvenliğini arttırıp rahata kavuşabilirsiniz.

Tüm Duvarlarda tel çitlerde hatta demir parmaklıklara bile uygulayabilirsiniz.

Fabrika, depo, askeri alanlar, hapishaneler, villa alanları, sınır karakolları, ceza evleri gibi çok geniş bir kullanım  ağı bulunmaktadır.

 

 

BILGI TALEP FORMU